COM VOLEU QUE SIGUI EL NOSTRE CENTRE EN UN FUTUR?

Estimades famílies, 

Com ja sabeu, l’escola participa en el Programa de Millora i Transformació (PMT) impulsat per la Conselleria d’Educació. 

L’objectiu d’aquest programa és acompanyar aquells centres educatius que tenen voluntat de repensar i transformar el seu model educatiu cap a un model que respongui millor a les necessitats educatives actuals.

Una de les primeres passes és definir com volem que sigui la nostra escola en un futur molt proper. D’això se’n diu la visió de centre. Per fer la visió de centre hem de tenir en compte tota la comunitat educativa: famílies, alumnat i equip educatiu.

Per a aconseguir fer la visió de centre us proposam l’assistència al centre els següents dies, ja que som molts a l’escola,  i a escollir entre dos horaris: de 9:00 h a 9:30 h o de 13:30 h a les 14:00 h.  

  • 3 anys: 14 de novembre de 2023.
  • 4 anys: 15 de novembre de 2023.
  • 5 anys: 16 de novembre de 2023. 
  • 1r de primària: 20 de novembre de 2023.
  • 2n de primària: 16 de novembre de 2023.
  • 3r de primària: 24 de novembre de 2023.
  • 4t de primària: 20 de novembre de 2023.
  • 5è de primària 22 de novembre de 2023.
  • 6è de primària 21 de novembre de 2023. 

Al hall del centre hi haurà instal·lat un plafó participatiu dissenyat per l’equip impulsor de l’escola on podeu escriure la vostra opinió. Una vegada acabat el termini de participació us presentarem el buidatge que haurem fet. 

Moltes gràcies!

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats amb *

XHTML: Trieu una d'aquestes etiquetes <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>